o firmie

NDT Reports to prężnie działająca firma świadcząca usługi w dziedzinie badań nieniszczących na rynku konstrukcji stalowych dla takich sektorów jak: przemysłowy, morski, stoczniowy, drogowy, kolejowy i innych.

Firma NDT Reports wraz z personelem o wieloletnim doświadczeniu, zdobywanym przy projektach zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych, rozpoczęła swoją działalność w roku 2009 jako niezależne Laboratorium badań nieniszczących. Swój sukces budujemy zachowując najwyższą jakość oraz spełniając rygorystyczne wymagania normatywne a także klienta. Aby nie zawieść klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem, a także, żeby być konkurencyjnym w branży i zaprosić do współpracy potencjalnych klientów, staramy się inwestować w zespół i stale podnosić jakość naszych usług.

Przez ostatnie 10 lat braliśmy udział w realizacji kilkudziesięciu projektów związanych z budową farm wiatrowych typu Offshore oraz setki innych, co pozwoliło nam na zbudowanie wysoko wyspecjalizowanego zespołu. Dzięki swoim działaniom i nowoczesnemu podejściu jesteśmy uznawani za jedno z wiodących laboratoriów badań nieniszczących w Polsce.

Od początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i partnerską obsługę klienta, co zostało docenione przez naszych klientów oraz potwierdzone przez liczne jednostki zewnętrzne. Laboratorium NDT Reports jest akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) za zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 a także certyfikowane przez jednostkę TUV Rheinland potwierdzającą zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015. Ponadto posiadamy certyfikaty towarzystw Det Norske Veritas (DNV), Bureau Veritas (BV) oraz zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki (PAA).

NDT Reports Laboratorium badań nieniszczących
Potwierdzona jakość i partnerska obsługa Klienta!

NDT Reports Sp. z o.o.

ul. Pomorska 35
70-812 Szczecin

+48 797 060 999

+48 504 810 311

Śledź nas na:

NDT Reports

Oferta
Certyfikaty
Realizacje
Aktualności
O firmie
Polityka prywatności
Ochrona danych osobowych
Praca

Badania nieniszczące

VT Badania wizualne
PT Badania penetracyjne
MT Badania magnetyczno-proszkowe
UT Badania ultradźwiękowe
RT Badania radiograficzne
ET Badania prądami wirowymi
HT Pomiar twardości